Zdjęcia firmowe 360˚

wirtualna wycieczka po Twojej firmie w Street View

          Przedstawiam Państwu nową usługę Google, będącą rozszerzeniem Street View - Zdjęcia Firmowe Google. Dzięki niej od teraz, nie ruszając się z domu, możemy nie tylko przechadzać się ulicami miasta, ale i zajrzeć do wnętrza sklepu, hotelu czy restauracji! Dodatkowo zyskasz wizualne wyróżnienie w wynikach wyszukiwania Google, Google Maps oraz Google + Lokalnie!

          Panoramy sferyczne to rozwiązanie, które w dużym tempie zdobywa popularność w Internecie. Znajduje ono zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się innowacyjność, atrakcyjność wizualna oraz skuteczne przykucie uwagi klienta do produktu, usługi lub lokalu, a nawet wydarzenia. Dzięki pokrywanej w 360 stopniach przestrzeni oraz możliwości pełnej interakcji z użytkownikiem, oglądający mogą najpełniej doznać wirtualnej rzeczywistości, co sprawia, że chcą się tam fizycznie znaleźć. Daje im także możliwość spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy, a w odpowiednich rękach staje się wyjątkowym narzędziem do realizacji różnych ciekawych pomysłów.

          Moje panoramy wykonuje profesjonalnym sprzętem renomowanych firm, w technologii HDR, co czyni ich jakość bezkompromisową.

         Wirtualne wycieczki, znane też jako wirtualne spacery lub wirtualne wizyty, powstają w efekcie połączenia ze sobą od kilku, czasem nawet do kilkuset panoram sferycznych z odpowiednią oprawą graficzną, tradycyjnymi zdjęciami, systemem nawigacji. Dzięki Wirtualnym Prezentacjom osoba odwiedzająca Państwa stronę ma możliwość kompletnego zwiedzenia prawdziwych obiektów nie ruszając się sprzed komputera.

          Szczególnie chętnie z Wirtualnych Wycieczek korzystają hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, a także prywatni kwaternicy. Doskonale sprawdzają się one w branży gastronomicznej i rozrywkowej, a więc restauracje, puby, kluby, sale bankietowe i konferencyjne, wszelkie parki rozrywki i centra sportowe. Salony urody, SPA oraz gabinety odnowy biologicznej również zdają sobie sprawę jak skuteczna jest dziś atrakcyjna promocja swojego lokalu w Internecie. Wirtualne Prezentacje stanowią idealną formę reklamy i realną możliwość pokazania w sieci efektów swojej pracy dla biur projektujących budynki, architektów i dekoratorów wnętrz, a także dla firm zajmujących się projektowaniem i aranżacją ogrodów. Wśród klientów zamawiających Wirtualne Wycieczki znajdziemy również muzea, galerie i urzędy miast, dla których autopromocja jest jedną ze statutowych działalności.  


Przykładowe wykonane zlecenia