Fotograf Ślubny & Dziecięcy  Marcin Czernicki | Opinie


"Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość zdjęć Marcina Czernickiego. Wtedy już dało się zauważyć, że fotografie Marcina kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno zdjęcia reportażowe jak i plenerowe wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Cała współpraca przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne dla nas momenty z całego ślubu dlatego zdecydowaliśmy się na sesję noworodkowa. Krótko mówiąc-gorąco polecamy, a my będziemy wracać do Marcina Czernickiego bardzo chętnie!!!”

DZIĘKUJEMY!!! Marta i Rafał


"Gdyby ktoś się nas spytał czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że TAK. Marcin Czernicki to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Przy pomocy żony Gosi razem tworzą wspaniałe zdjęcia. Szczerze polecamy jego usługi. Współpraca zawsze przebiega bardzo pomyślnie i sympatycznie."

Dziękujemy za cierpliwość Zuzia, Ilona i Tomek


" Nasza współpraca z Panem Marcinem zaczełą się podczas pierwszych sesji wnętrz naszego obiektu. Istotne było dla nas by zdjęcie oddało klimat wnętrza. Zapewniamy o jego profesjonaliźmie i indywidualnym podejsciu do klienta. Słucha czego oczekuje klient oraz przedstawia swoją wizję wnętrza."

Anna - Właścieciel Pensjonatu Marina Mielno

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i całej realizacji każdej sesji jaką mieliśmy u Pana Marcina. Dla nas to pełen profesjonalizm, pełne przygotowanie, różnorodność, kreatywność i pomysłowość przy każdej stylizacji. Każda sesja pozostawia niezapomniane wspomnienia i znakomitą pamiątkę na przyszłe lata w postaci pięknych zdjęć. Duże podziękowania również dla żony Pana Marcina, która ma rewelacyjne podejście do dzieci, dzięki czemu są radosne i uśmiechnięte na zdjęciach. W każdą sesję angażują się w pełni, dzięki czemu efekt za każdym razem jest znakomity. POLECAM GORĄCO "

Monika mama Marcela

"Serdecznie polecam usługi Pana Marcina. Wykonał nam kilka sesji, z różnych okazji, towarzyszył mojemu dziecku począwszy od okresu ciąży. Mamy świetne pamiątki na całe życie. Na pewno będą kolejne. Pan Marcin jest w pełni profesjonalny, jednak szczególną uwagę chciałabym zwrócić na to, że fotografia to z pewnością jego pasja. Jest pełen pomysłów. Dodatkowo ma świetne podejście do dzieci, ale potrafi także stworzyć świetny klimat, by i dorosły poczuł się swobodnie. Nie bez znaczenia jest też osoba Pani Gosi (żony), która pomaga. Razem tworzą świetny duet. Mam nadzieję, że moja opinia przekona niezdecydowanych. "

Ania mama Hani

"Decydując się na fotografa mającego uwiecznić najważniejsze dla nas momenty szukaliśmy kogoś, komu można zaufać. Aby jak najlepiej wykonać powierzone zadanie Pan Marcin spotkał się z nami w celu omówienia wszystkich detali oraz przedstawienia naszych oczekiwać. Skorzystaliśmy z rad profesjonalisty oraz jego pomysłów aranżacji ujęć. Przez cały czas był on dostępny pod telefonem, konsultowaliśmy każdy projekt. Efekt zachwycił nie tylko nas, ale i wszystkich gości. Prócz idealnych zdjęć (intensywne kolory, perfekcyjne, naturalne ujęcia i profesjonalna obróbka) sama forma ich przekazania, opakowanie, wywołanie jest na najwyższym poziomie. Pan Marcin został naszym "nadwornym" fotografem i uczestniczy w każdym ważnym wydarzeniu nie tylko w naszej rodzinie, ale i u wszystkich naszych znajomych. "

Marta i Maciek


"Jesteśmy pełni podziwu dla talentu i profesjonalnych zdolności fotografa Marcina. Efekt przerósł znacząco nasze oczekiwania. Zdjęcia są bardzo śliczne, świetnie dobrana tonacja barwna. Zdjęcia plenerowe mają niepowtarzalny klimat, trzeba potrafić łączyć ze sobą pojedyncze zdjęcia aranżując zupełnie nowe układy graficzne. Marcin jest niepowtarzalny, dlatego szczerze mogę polecić jego usługi. Dzięki Niemu mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie! "

Ewelina mama Kuby


"Współpraca z Panem Marcinem była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Szczerze polecamy wszystkim Parom - na pewno nie będziecie żałować." 

DZIĘKUJEMY Sylwia i Marcin


„Jestem pod ogromnym wrażeniem dosłownie wszystkiego. Pomysłów na zdjęcie, atmosfery jaką wprowadził Pan Marcin, dzięki której mój synek świetnie zniósł takie małe zamieszanie oraz poświęconego czasu i cierpliwości do niego. Przede wszystkim jestem pod wrażeniem efektu końcowego, zdjęcia są przepiękne. Polecam w stu procentach.”

Mama Kewina